Sklep Elektronik
Newsletter

UWAGA KLIENCI!

UWAGA! Obecnie nie prowadzimy sprzedaży detalicznej oraz nie obsługujemy klientów indywidualnych. Realizujemy wyłącznie zamówienia firm. Do odwołania został także wstrzymamy odbiór osobisty towaru. Za utrudnienia przepraszamy.

Micros

Katalog produktów:

Kontakt:

  • sklep@led.micros.pl
  • 12 636 95 66 wew. 171

Kontakt

Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic

ul. E. Godlewskiego 38
30-198 Kraków

Telefon: +48 12 636 95 66 wew. 171
Fax: +48 12 636 93 99

E-mail: sklep@led.micros.pl
Osoba kontaktowa:
Łukasz KrzywdaNapisz do nas poprzez formularz szybkiego kontaktu:

Wiadomość do:
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic z siedzibą w Krakowie, ul. E. Godlewskiego 38, w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.

Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem rodo@micros.com.pl.
 

Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic

z siedzibą w Krakowie

 

Firma zarejestrowana w Krakowskim Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS 0000021932

NIP: 677-00-44-350

REGON: 350533840

KRS: 21932

 

Firma Micros jest rozpoznawalna na rynku od 1988 roku. Od wielu lat specjalizujemy się w dystrybucji podzespołów elektronicznych. Oferujemy komponenty najwyższej jakości pochodzące od czołowych światowych producentów. Unikalne doświadczenie, aktywna obecność na rynku, uczestnictwo w procesie kontroli jakości, oraz bogata oferta magazynowa przyniosły nam reputację firmy dynamicznej i zorientowanej na klienta.
 
Podążając za trendami i innowacyjnością w środowisku branżowym, w ciągu ostatnich kilku lat wprowadziliśmy na rynek wiele nowatorskich typów źródeł światła LED.Dynamiczny rozwój technologii LED, zaczął coraz skuteczniej konkurować z klasycznymi źródłami światła, spowodował znaczący wzrost jakości strumienia świetlnego emitowanego przez diodowe źródła światła, otworzył całą gamę nowych możliwości z zakresu aranżacji wnętrz, architektury, oświetlenia ulicznego, samochodowego, przemysłowego, oraz wielu innych.
 
Produkty, które od samego początku nastawione były na unikalne rozwiązania techniczne, zaowocowały niezwykle wyrafinowanymi formami wzorniczymi i wysoką efektywnością. Zaawansowane podzespoły optoelektroniczne, które kiedyś były zarezerwowane dla potrzeb badań laboratoryjnych coraz częściej przenikają na rynek masowy. Dzieje się tak z racji ciągłego unowocześniania procesów produkcyjnych co skutkuje obniżeniem ich kosztów, a więc również obniżeniem ceny dla odbiorcy masowego. Żadna inna branża elektroniczna nie obrazuje tego tak dobrze.
 
Nasza oferta podzespołów optoelektronicznych pozwala wyprzedzać oczekiwania rynku, jest bardzo bogata i zróżnicowana, składa się z kilku typoszeregów, między innymi żarówki, świetlówki, taśmy i oprawy LED, przy czym wszystkie produkty spełniają wysokie normy jakościowe i wykonane są wyłącznie z wyselekcjonowanych komponentów, a także poddawane są rygorystycznym kryteriom, co daje gwarancję najwyższej jakości oraz niezawodności.
 
Całość oferty charakteryzuje perfekcyjne i estetyczne wykonanie w pełnej palecie kolorów i barw światła- gotowych do montażu. Szeroka gama produktów gwarantuje klientom wyjątkową funkcjonalność i doskonałe parametry użytkowe, kreując tym samym nowe pola dla śmiałych i nowatorskich projektów oświetleniowych.
 
Nasze produkty dają szansę na oszczędność energii nawet do 95% w zestawieniu z konwencjonalnymi źródłami światła. Oferta naszej firmy obejmuje także produkcję niestandardowych elementów LED pod zamówienia specjalne. Nasi najlepsi fachowcy zapewnią Państwu pomoc i profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego oświetlenia. Zaufało nam wielu klientów korporacyjnych i indywidualnych, za sprawą których staliśmy się liderem dystrybucji produktów LED na Polskim rynku.

 


O firmie
PayU