Sklep Elektronik
Newsletter

UWAGA KLIENCI!

UWAGA! Od 1 października 2022 r., sprzedaż w sklepie led.micros.pl jest zawieszona. Możliwość logowania do panelu użytkownika oraz przeglądania produktów jest możliwa do odwołania. Zapraszamy do nowego sklepu B2B: micros.com.pl!

Micros

Katalog produktów:

Najczęściej kupowane:

Kontakt:

  • sklep@led.micros.pl
  • 12 636 95 66 wew. 171

Kontakt

Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic

ul. E. Godlewskiego 38
30-198 Kraków

Telefon: +48 12 636 95 66 wew. 171
Fax: +48 12 636 93 99

E-mail: sklep@led.micros.pl
Osoba kontaktowa:
Łukasz KrzywdaNapisz do nas poprzez formularz szybkiego kontaktu:

Wiadomość do:
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Wiadomość:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic z siedzibą w Krakowie, ul. E. Godlewskiego 38, w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.

Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem rodo@micros.com.pl.
 

Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic

z siedzibą w Krakowie

 

Firma zarejestrowana w Krakowskim Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS 0000021932

NIP: 677-00-44-350

REGON: 350533840

KRS: 21932

 

Firma Micros jest rozpoznawalna na rynku od 1988 roku. Od wielu lat specjalizujemy się w dystrybucji podzespołów elektronicznych. Oferujemy komponenty najwyższej jakości pochodzące od czołowych światowych producentów. Unikalne doświadczenie, aktywna obecność na rynku, uczestnictwo w procesie kontroli jakości, oraz bogata oferta magazynowa przyniosły nam reputację firmy dynamicznej i zorientowanej na klienta.
 
Podążając za trendami i innowacyjnością w środowisku branżowym, w ciągu ostatnich kilku lat wprowadziliśmy na rynek wiele nowatorskich typów źródeł światła LED.Dynamiczny rozwój technologii LED, zaczął coraz skuteczniej konkurować z klasycznymi źródłami światła, spowodował znaczący wzrost jakości strumienia świetlnego emitowanego przez diodowe źródła światła, otworzył całą gamę nowych możliwości z zakresu aranżacji wnętrz, architektury, oświetlenia ulicznego, samochodowego, przemysłowego, oraz wielu innych.
 
Produkty, które od samego początku nastawione były na unikalne rozwiązania techniczne, zaowocowały niezwykle wyrafinowanymi formami wzorniczymi i wysoką efektywnością. Zaawansowane podzespoły optoelektroniczne, które kiedyś były zarezerwowane dla potrzeb badań laboratoryjnych coraz częściej przenikają na rynek masowy. Dzieje się tak z racji ciągłego unowocześniania procesów produkcyjnych co skutkuje obniżeniem ich kosztów, a więc również obniżeniem ceny dla odbiorcy masowego. Żadna inna branża elektroniczna nie obrazuje tego tak dobrze.
 
Nasza oferta podzespołów optoelektronicznych pozwala wyprzedzać oczekiwania rynku, jest bardzo bogata i zróżnicowana, składa się z kilku typoszeregów, między innymi żarówki, świetlówki, taśmy i oprawy LED, przy czym wszystkie produkty spełniają wysokie normy jakościowe i wykonane są wyłącznie z wyselekcjonowanych komponentów, a także poddawane są rygorystycznym kryteriom, co daje gwarancję najwyższej jakości oraz niezawodności.
 
Całość oferty charakteryzuje perfekcyjne i estetyczne wykonanie w pełnej palecie kolorów i barw światła- gotowych do montażu. Szeroka gama produktów gwarantuje klientom wyjątkową funkcjonalność i doskonałe parametry użytkowe, kreując tym samym nowe pola dla śmiałych i nowatorskich projektów oświetleniowych.
 
Nasze produkty dają szansę na oszczędność energii nawet do 95% w zestawieniu z konwencjonalnymi źródłami światła. Oferta naszej firmy obejmuje także produkcję niestandardowych elementów LED pod zamówienia specjalne. Nasi najlepsi fachowcy zapewnią Państwu pomoc i profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego oświetlenia. Zaufało nam wielu klientów korporacyjnych i indywidualnych, za sprawą których staliśmy się liderem dystrybucji produktów LED na Polskim rynku.

 


O firmie
PayU