Sklep Elektronik
Newsletter

UWAGA KLIENCI!

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z reorganizacją sklepu od 25 maja 2018 r. zakupów u nas będą mogły dokonywać wyłącznie firmy. Za utrudnienia przepraszamy.

Micros

Katalog produktów:

Kontakt:

  • sklep@led.micros.pl
  • 12 636 95 66 wew. 107

Micros Przełącznik zarządzalny MUMW1-EU

Micros Przełącznik zarządzalny MUMW1-EU [AD RC MUMW1-EU]


Kategoria: Zarządzalne przełączniki ścienne
Stan: dostępny

Przełącznik ścienny, podtynkowy, zarządzalny, dotykowy, jednoprzyciskowy 230 V, 200W, 50/60Hz, 86×86×33 mm, szklany panel


Cena netto/: 50,40 zł
Cena brutto/: 61,99 zł
Ilość:

Wyślj link znajomemu

Przełącznik dotykowy,  jednokanałowy łączy w sobie estetyczny i nowoczesny wygląd z funkcjonalnością i bezpieczeństwem.  Przedni panel przełącznika wykonany jest ze szkła, które zapewnia interesujący design i zabezpiecza użytkownika przed przypadkowym porażeniem. Sam przełącznik dzięki takiemu rozwiązaniu jest ognioodporny, odporny na zachlapania i zarysowania. W centralnym punkcie przełącznika umieszczono diody podświetlające, które wskazują stany poszczególnych przycisków.Przełącznik posiada wdudowany układ radiowy dzięki czemu może on być sterowany zdalnie na częstotliwości 433MHz.

Przełacznik stanowi wierny zamiennik dla tradycyjnych trójkanałowych przełączników manualnych, a jego montaż nie wymaga dodatkowych przewodów, tzn:

-przełącznik jednokanałowy - 2 przewody
-przełącznik dwukanałowy - 3 przewody
-przełącznik trójkanałowy - 4 przewody

Przełącznik idealnie nadaje się do komunikowania z centralką Broadlink. 

-przełącznik jednokanałowy podłaczny 2 przewodami

PayU