Sklep Elektronik
Newsletter

UWAGA KLIENCI!

UWAGA! Obecnie nie prowadzimy sprzedaży detalicznej oraz nie obsługujemy klientów indywidualnych. Realizujemy wyłącznie zamówienia firm. Do odwołania został także wstrzymamy odbiór osobisty towaru. Za utrudnienia przepraszamy.

Micros

Katalog produktów:

Najczęściej kupowane:

Kontakt:

  • sklep@led.micros.pl
  • 12 636 95 66 wew. 171

Sterownik do taśm LED RGB [OLT.CTRL-T1]


Kategoria: Sterowniki do taśm LED
Stan: dostępny

Sterownik do taśm LED RGB;3 kanały wyjściowe;prąd wyjściowy <6A;z pilotem białym wymiary: 65x56x24mm; pilot 113.5x55x18mm; temp. pracy: -20°C do +60°C


Cena netto/szt: 49,75 zł
Cena brutto/szt: 61,19 zł
Ilość: szt

Wyślj link znajomemu

Sterownik do taśm LED RGB [OLT.CTRL-T1]

Sterownik do taśm LED RGB z pilotem dotykowym białym.

Napięcie zasilania: 12V DC
Prąd wyjściowy: 6A/kanał
Wyjście: 3 kanały
Moc wyjściowa: < 216W
Wymiary: 65 x 56 x 24 mm
Temperatura pracy: -20°C ~ +60°C
Sterowanie: radiowe
Częstotliwość pracy: 433.92 Mhz
Waga netto: 140 g
Waga brutto: 175 g
 

PAROWANIE PILOTA ZE STEROWNIKIEM:

Aby połączyć/sparować pilot ze sterowinikiem należy w przeciągu 5 sek po włączeniu sterownika do zasilania nacisnąć jednocześnie i przytrzymać przyciski na pilotcie przedestawione na obrazu poniżej

 

Sterownik LED RGB to konieczny element do wykonania oświetlenia w technologii LED RGB. To dzięki kontrolerowi można wydobyć z taśmy ledowej multikolorowej oczekiwany kolor oświetlenia, lub wybrać jeden z dynamicznych efektów oświetlenia.

Sterownik definiowany jest do współpracy z dowolnym źródłem oświetlenia LED RGB zasilanym napięciem stałym 12V~24V Szczególnie polecany do współpracy z taśmami LED RGB z naszej oferty. 

Sterownik posiada załączony pilot dotykowy, który umożliwia płynną zmianę kolorów, poprzez przesuwanie palcem po panelu dotykowym oraz wybór jednego z wielu dynamicznych efektów oświetlenia. Funkcje dynamicznej zmiany kolorów pozwolą osiągnąć wspaniałe efekty świetlne za dotknięciem jednego przycisku.

Klienci kupujący ten produkt kupili również

PayU