Sklep Elektronik
Newsletter

UWAGA KLIENCI!

UWAGA! Od 1 października 2022 r., sprzedaż w sklepie led.micros.pl jest zawieszona. Możliwość logowania do panelu użytkownika oraz przeglądania produktów jest możliwa do odwołania. Zapraszamy do nowego sklepu B2B: micros.com.pl!

Micros

Katalog produktów:

Najczęściej kupowane:

Kontakt:

  • sklep@led.micros.pl
  • 12 636 95 66 wew. 171

Zwroty


Prawa klienta

Klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie do 14 dni od daty otrzymania towaru. Towar powinien zostać zwrócony na adres Sprzedawcy do 14 dni. Dla zakupów udokumentowanych paragonem fiskalnym, towar powinien zostać zwrócony wraz z formularzem odstąpienia od umowy (do pobrania z naszej strony poniżej ) oraz z załączonym oryginalnym paragonem. FORMULARZ BEZ ZAŁĄCZONEGO PARAGONU JEST NIEWAŻNY! Sprzedawca natomiast w terminie do 14 dni od otrzymania od Klienta oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwróci Klientowi poniesione przez niego koszty zakupu produktu. Zwrot płatności dokonany zostanie przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodzi się na inne rozwiązanie.

 

Odpowiedzialność klienta

Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Koszty dostawy

W przypadku odstąpienia od umowy Klientowi przysługuje również zwrot kosztów wysyłki towaru do klienta o równowartości najtańszej formy wysyłki dostępnej w Sklepie. Zwrot kosztów wysyłki nie przysługuje jeśli wybraną przez Klienta formą dostawy był odbiór osobisty. Bezpośrednie koszty zwrotu produktu do Sprzedawcy ponosi Klient.

 

Adresy

Deklarację odstąpienia od umowy należy przesłać na adres poczty elektronicznej: sklep@led.micros.pl lub w postaci drukowanej na adres sklepu: ul.E.Godlewskiego 38, 30-198 Kraków.

 

Formularz odstąpienia od umowy

Formularz odstąpienia od umowy w formacie PDF

 

 

Szczegółowe informacje dotyczące okoliczności i praw do odstąpienia od umowy i zwrotów znajdują się w punkcie VIII Regulaminu
PayU